Apie mus

IT paslaugas teikianti agentūra


Klaipėdoje įsikūrusi skaitmeninė agentūra „Digital Partners“ turi didesnę nei 5 metų patirtį
 kuriant interneto projektus ir juos plėtojant.


Mūsų komandoje dirba jauni, ambicingi ir patyrę IT specialistai. Per penkerius metus įgyvendinome nemažai įvairių projektų,
 susijusių su interneto svetainių, el. parduotuvių, dizaino kūrimu.


Dirbame ir bendradarbiaujame ne tik su Lietuvos įmonėmis, bet ir su Norvegijos, Latvijos, Rusijos, Jungtinės Karalystės kapitalo įmonėmis.


Siekiame klientams – įmonėms, organizacijoms bei individualiems asmenims – teikti inovatyvius, šiuolaikiškus, kokybiškus interneto ir dizaino sprendimus.

Technologijos, kurias mes naudojame

WordPress100%
php100%
jQuery100%
HTML5 / CSS3 / Bootstrap100%
Photoshop CC100%

Atsiliepimai

Modestas Tamutis

UAB „Lantelis“ direktorius

Rekomenduoju jauną, veržlią ir inovatyvią komandą, kurie niekada nesustoja ties vienu darbu ir nuolatos bando pateikti klientui priderintą dizainą bei web sprendimą. Likau patenkintas padarytu darbu bei nuolatine priežiūra. Džiaugiuosi šios komandos sveiku požiūriu į augantį verslą.

Lina Nikitinaitė

„Dėkingumo žurnalo“ autorė

Ačiū komandai „Digital Partners“, sukūrusiai svetainę www.gratitudej.com. Gavau daug efektyvių patarimų, ką ir kaip geriau daryti, kad svetainė būtų tobulesnė. Labai vertinu tai, kad komanda puikiai žino, ką daro, jų patarimai labai vertingi, todėl į juos visuomet atsižvelgsiu. Labai ačiū. Linkiu sėkmės dirbant su kitais projektais!

Juratė Cikienė

Klaipėdos laivininkų mokyklos direktorė

Dėkojame dizainerių komandai, už naujai pateiktą informaciją apie mokyklą visuomenei ir gero įvaizdžio kūrimą. Jūsų dėka Klaipėdos laivininkų mokykla sulaukė daugiau tėvų ir būsimų mokinių dėmesios. Dėkoju už profesionalų darbą, naujausių grafikos tendencijų pritaikymą, idėjų siūlymą ir mokyklos identiteto kūrimą. Jūs prisidėjote prie profesinio mokymo populiarinimo!