Esame patyrusi, kūrybinga bei novatoriška komanda, siekianti aiškiai apibrėžtų tikslų, kurdama naujus skaitmeninius produktus

apie mus

Susipažinkime

Klaipėdoje įsikūrusi kūrybinė skaitmeninė agentūra „Digital Partners“ turi didesnę nei 7 metų patirtį kuriant interneto projektus ir juos plėtojant.

Mūsų komandoje dirba ambicingi ir patyrę IT specialistai. Per septynerius metus įgyvendinome nemažai įvairių projektų, susijusių su interneto svetainių, el. parduotuvių, dizaino kūrimu. Dirbame ir bendradarbiaujame ne tik su Lietuvos įmonėmis, bet ir su Norvegijos, Latvijos, Jungtinės Karalystės kapitalo įmonėmis.

Siekiame klientams – įmonėms, organizacijoms bei individualiems asmenims – teikti inovatyvius, šiuolaikiškus, kokybiškus interneto ir dizaino sprendimus.

0 +
įgyvendintų projektų
0 +
metų patirtis
0 +
klientų
0
dėmesys Jums

Atsiliepimai

„Rekomenduoju veržlią ir inovatyvią komandą, kurie niekada nesustoja ties vienu darbu ir nuolatos bando pateikti klientui priderintą dizainą bei web sprendimą. Likau patenkintas padarytu darbu bei nuolatine priežiūra. Džiaugiuosi šios komandos sveiku požiūriu į augantį verslą.“
Modestas Tamutis
UAB „Lantelis“ direktorius

Mumis pasitiki

© Digital Partners Privatumo politika

Back To Top